• Со попуст
  • Неодамнешно
Guy-Tech 24V Напојување со електрична енергија 1A 1000MA AC 100-240V до DC 24V адаптер за вклучување на моќност со 10 совети за дифузер за светло на LED лента за LED ленти за камера, замен

Guy-Tech 24V Напојување со електрична енергија 1A 1000MA AC 100-240V до DC 24V адаптер за вклучување на моќност со 10 совети за дифузер

 
DEN 1003.20

Количината на стоката
Това е достапна

Влез : 100-240 V 50-60 Hz излез : 24 V 1 A 24 W максимум (исто така компатибилен со 100m A, 200 MA, 300 MA, 400 MA, 500 MA, 600 MA, 650 MA, 700 MA, 800 MA, 900 MA, 1000 MA или пониски уреди); Големина на конекторот : 51 со конвертор од 10 d C. Избрани 10 парчиња различни популарни конектори што можат да се користат за повеќето од вашите 12 V DC во уреди, DC Dimensions Dimensions : 6.0mm, 5,5*2,5мм (компатибилен со 5.5*2,1мм), 4,8*1,7мм, 4,0*1,7мм, 3,5*1,35мм, 3.0*1,1мм, 2,5*0,7мм, микро USB, мини USB, DIY конектор !!! Ве молиме, потврдете го излезниот напон на вашите електронски уреди е точно 24 V, струјата е помала од 1А и поларитетот, во спротивно нема да работи. Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална. Заштита на излез на напон, преку струја за заштита на излезот. Заштита на излез на краток спој. Висока ефикасност на размена на енергија за контрола на работната температура и стабилна работа. Пакетот вклучува 10 x приклучоци за замена, ве молиме проверете дали ќе го изберете вистинскиот адаптер пред да нарачате. Влез : 100-240 V 50-60 Hz излез : 24 V 1 A 24 W максимум (исто така компатибилен со 100m A, 200 MA, 300 MA, 400 MA, 500 MA, 600 MA, 650 MA, 700 MA, 800 MA, 900 MA, 1000 MA или пониски уреди); Големина на конекторот : 5.1 со конвертор од 10 d C. Избрани 10 парчиња различни популарни конектори што можат да се користат за повеќето од вашите 12 V DC во уреди, DC Dimensions Dimensions : 6.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата