• Со попуст
  • Неодамнешно
Заби на алуминиум GT2 30/36/40/48/60 заби се носат 6/10мм ширина без заб/со заб за 3Д печатач ЦНЦ

Заби на алуминиум GT2 30/36/40/48/60 заби се носат 6/10мм ширина без заб/со заб за 3Д печатач ЦНЦ

 
DEN 1249.60

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации на производот : Име : 2 GT IDLER Muckleype : Без заб/со забен материјал : Алуминиум легур : Црна/Силверзиза : 2 GT-30/36/48/48/60 Tinner Bore : 5/635/8/10/12mmwidth : 6/10мм пакет Содржина : 1 парчиња меурчиња за временски ремени GT2.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата