• Со попуст
  • Неодамнешно
Скенер Visioneer Xerox D35, скенер за документи со USB Office за компјутер и Mac, 45 ppm, автоматски фидер за документи, бело

Скенер Visioneer Xerox D35, скенер за документи со USB Office за компјутер и Mac, 45 ppm, автоматски фидер за документи, бело

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Организатор на скенер за документи : Компактен скенер со автоматски фидер за документи со 50 страници има удобен дизајн на преклопување за да го зачува просторот за биро; Скенира во боја, сива скала и црно/бело Скенира до 45 ppm/90 IPM на 200 до 300 dpi. Циклус на должност : 8000 страници/ден. Огромна организација : Visioneer огромен мрежен софтвер дозволува D35 да се сподели со другите на вашиот облак или локална мрежа. Флексибилно ракување со медиуми : Скенер за документи со фидер е одличен за скенирање на фотографии, документи, сметки, врежани пластични картички, визит -картички и повеќе во боја и црно/бело. Технологија за подобрување на сликата : Скенер за документи USB Карактеристики Визија за острина технологија која му овозможува на компјутерскиот скенер веднаш да ја подобри визуелната јасност на секоја скенирана слика; Добијте совршени скенирања од несовршени оригинали. Едно скенирање на допир : Скенерите за десктоп им овозможуваат на корисниците брзо да скенираат на „дестинацијата“ по нивниот избор со притискање на едно копче, елиминирање на повеќе чекори што обично се потребни за да зачуваат скенирани документи во популарни формати на датотеки. Организатор на скенер за документи : Компактен скенер со автоматски фидер за документи со 50 страници има удобен дизајн на преклопување за да го зачува просторот за биро; Скенира во боја, сива скала и црно/бело. Скенира до 45 ppm/90 IPM на 200 до 300 dpi. Циклус на должност : 8000 страници/ден. Огромна организација : Visioneer огромен мрежен софтвер дозволува D35 да се сподели со другите на вашиот облак или локална мрежа. Флексибилно ракување со медиуми : Скенер за документи со фидер е одличен за скенирање на фотографии, документи, сметки, врежани пластични картички, визит -картички и повеќе во боја и црно/бело. Технологија за подобрување на сликата : Скенер за документи USB Карактеристики Визија за острина технологија која му овозможува на компјутерскиот скенер веднаш да ја подобри визуелната јасност на секоја скенирана слика; Добијте совршени скенирања од несовршени оригинали. Едно скенирање на допир : Скенерите за десктоп им овозможуваат на корисниците брзо да скенираат на „дестинацијата“ по нивниот избор со притискање на едно копче, елиминирање на повеќе чекори што обично се потребни за да зачуваат скенирани документи во популарни формати на датотеки. Oulox D35 огромната мрежна технологија USB преносен скенер брзо ги претвора документите, пластичните картички и формите во дигитални датотеки, а потоа безбедно ги зачувува на компјутер или во облак подготвен за пристап до друг ден кога е потребно преку огромна технологија на Visioneer.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата