• Со попуст
  • Неодамнешно
Дипломирање Класа од 2019 година Декларална уметност со црвена був

Дипломирање Класа од 2019 година Декларална уметност со црвена був

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сет од 20 декорации Декларации на водата. Направено во САД. Овие се декорации за слајд, па само ги исечете, натопете ги во вода за да го одделите декорацијата од хартијата за поддршка, да ги лизнете на ноктот и потоа поставете ги, а потоа додадете јасен мантил. Тие работат најдобро со полесни полски и француски маникир.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата