• Со попуст
  • Неодамнешно
Packnwood чиста пластична торба SOS, 5,5 x 2,5 x 8.1

Packnwood чиста пластична торба SOS, 5,5 x 2,5 x 8.1

 
DEN 2454.08

Количината на стоката
Това е достапна

Јасните вреќи со СОС се направени од пластика што може да се рециклира Совршен за носење ладна и топла храна; отпорни на маснотии и рециклирани. Нашите пластични кеси се совршено транспортно решение за вашето носење или испорака. Темно кафеава инсерт прикажана во дното на торбата не е вклучен. Димензии : 5,5 "x 2,5" x 8 ". Јасни вреќи со SOS се направени од пластика што може да се рециклира. Совршени за носење ладна и топла храна; отпорна на маснотии и рециклирани. Нашите пластични кеси се совршено транспортно решение за ваша носење или испораки. Темно кафеава вметната прикажано во дното на торбата не е вклучено. Димензии : 5,5 "x 2,5" x 8 ". Обидете се со нашите елегантни, јасни SOS торби за да ги спакувате сите ваши колачиња, бисквити, макрони. Темно кафеава инсерт прикажана на дното на торбата не е вклучен. Забележете дека предметите и големината може да не бидат точно како што е прикажано и/или наведено заради природни варијации во суровините. Мерењата на капацитетот во OZ/ML се само приближувања. Packnwood е добро воспоставен француски производител кој е специјализиран за дизајнирање и производство на елегантна амбалажа за храна за еднократна употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата