• Со попуст
  • Неодамнешно
8 Фантази чудовиште дилдо со вшмукување чаша, реален јазол змеј дилдо, текстуриран анален дилдо g место Масажари на простата возрасна секс играчка, игра без раце за ?

8 Фантази чудовиште дилдо со вшмукување чаша, реален јазол змеј дилдо, текстуриран анален дилдо g место Масажари на простата возрасна секс

 
DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќекратни стимулативни јазол Дилдо : Како што ја правите фантазијата дилдо во вас, ќе ги забележите сите текстурирани детали што сигурно ги прават за пријатно возење Лизгајте го реалниот змеј дилдо во и почувствувајте ја секоја испакнатост и гребен додека се спуштате по својата текстурирана вратило пред да стигнете до друг предизвикувачки, но сепак заводлив јазол. Ако сè уште не сте над горе, користејќи го јазолот за да се одржи на место додека уживате во стимулативна база на ова чудовиште дилдо, секако ќе ве испрати. Совршена големина за вагина и анална игра : инспирирана од змејот што лета меѓу златните облаци. Овој змеј дилдо е исклучително разигран и има елегантен дијаметар од околу 2,1in со вкупна должина на аналниот приклучок од околу 7,9in. Совршено обликувана за вагинална или анална употреба, испакнатините и заострениот врв на овој фантастичен змеј дилдо овозможуваат крајна стимулација на G-Spot и P-Spot. Додадете го овој фантастичен змеј во вашата играчка за да доживеете уште повеќе забавна забава. Компатибилна чаша за силно вшмукување и каиш : Фантазија змеј дилдо со силна чаша за вшмукување може да се прикачи на скоро сите мазни површини за игра без раце, можете да уживате во овој романтичен секс на различни позиции! Можете исто така да го користите Monster Anal Dildo во бањата, има соодветна отпорност на вода. Или можете да го залепите на стол и да започнете да треснам додека го гледате омилениот филм за возрасни. Оваа анална секс играчка е компатибилна и со прицврстување. Премиум и мек силикон : Споредете со други цврсти силиконски дилдо, овој јазол змеј дилдо е изработен од 100% водоотпорен, мек силикон безбеден на телото, што ја прави оваа фантазија дилдо помека и поздрава. Можете да дозволите оваа фантазија дилдо да ја допре и да ја бакнува секоја педа од вашата кожа без грижи. Како флексибилен дизајн со долги вратило, дозволувајќи му на фантазијата Дилдо да ја задржи својата форма на скоро секој стимулативен агол што е полесно да се допре вашата слатка точка. Дискретен пакет и сигурна услуга по продажба : Сите наши возрасни сексуални играчки ќе бидат спакувани дискретно. Сè што треба да направите е да уживате во среќата донесена од нашите реални дилдоси. Препорачајте да користите лубрикант базиран на вода може да ви донесе повеќе задоволство од сексуално здравје. Ако имате какви било прашања во врска со производот, не двоумете се да не контактирате веднаш. Повеќекратни стимулативни јазол Дилдо : Како што ја правите фантазијата дилдо во вас, ќе ги забележите сите текстурирани детали што сигурно ги прават за пријатно возење. Лизгајте го реалниот змеј дилдо во и почувствувајте ја секоја испакнатост и гребен додека се спуштате по својата текстурирана вратило пред да стигнете до друг предизвикувачки, но сепак заводлив јазол. Ако сè уште не сте над горе, користејќи го јазолот за да се одржи на место додека уживате во стимулативна база на ова чудовиште дилдо, секако ќе ве испрати. Совршена големина за вагина и анална игра : инспирирана од змејот што лета меѓу златните облаци.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата