• Со попуст
  • Неодамнешно
Универзална монтажа на Slacker

Универзална монтажа на Slacker

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овозможува Slacker да биде монтиран скоро каде и да можете да го кажете Одлично за МТБ, велосипеди со преголеми оски и монтирање на шокови. Вклучува универзален адаптер, две ленти за кинч и 2 железнички клипови за MTB. Овозможува Slacker да биде монтиран скоро каде и да можете да го кажете. Одлично за МТБ, велосипеди со преголеми оски и монтирање на шокови. Вклучува универзален адаптер, две ленти за кинч и 2 железнички клипови за MTB. Универзалното монтирање на Slacker е систем дизајниран да му овозможи на Slacker да се користи на кое било место каде што можете да го кажете. Нема ограничување на бројот на апликации, од необични или титаниумски оски на велосипеди, до преземање на мерења директно на шокови за надвор од патните камиони, SXS итн. Едноставно залепете го монтирањето на рамката или цевката за вилушка и залепете го залепете го на Диск за монтирање на челик. Јамката на седиштата едноставно клипови на железничката железница за да се обезбеди или место за закачување на кабелот што може да се повлече. Овој нов систем е многу побрз и посигурен од старите инсерти на оската и ви овозможува да ја користите алатката на оски помалку алатки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата