• Со попуст
  • Неодамнешно
Малку светски климатик покритие за надворешна единица, Универзална веранда Зимска наизменична струја Американски стандарден мебел Централно отворено отворено ц?

Малку светски климатик покритие за надворешна единица, Универзална веранда Зимска наизменична струја Американски стандарден мебел Централно

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Загарантирано да се вклопи во квадратни американски климатизери на Americandard Adard до големина од 34 "долги x 34" ширина x 30 "високи AC капакот за надворешна единица полистер Оксфорд водоотпорна под -прицврстување за да го заштити вашиот компресор на отворено AC. Централниот климатик покритие еластичен кабел за полите со A со а Toggle Овозможува прилагодување за тесно и сопствено вклопување. Покривот за проветрување на воздухот помага да се спречи снегот и водата да влегуваат во отворот. Климатик покритие на отворено Намалување на внатрешната влажност. Корицата за климатизација за надворешна единица нема да попушти во ладно или топло време. Надворешен воздух на отворено. Покрив за покривање на капакот за лесно вклопување и отстранување. Не дозволувајте вашиот AC да се оштети од елементите. Инвестирајте во една од нашите висококвалитетни клима уредници за да добиете заштита отпорна на вода во текот на целата година. Чува дожд, снег и остава надвор на отвори во вонсезона. Одговара на квадратни наизменични единици до 34-инчен L до 34-инчен W од 30-инчен H.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата