• Со попуст
  • Неодамнешно
Замена на батеријата на BCXY за POL PBP1850 Spectralink NetLink Wireless T 6020 BPL100 TB100 8020 SpectralInk 8020 6030 PBP0850 8030 PBP1300 NETSLINK NETLINK безжичен Т.

Замена на батеријата на BCXY за POL PBP1850 Spectralink NetLink Wireless T 6020 BPL100 TB100 8020 SpectralInk 8020 6030 PBP0850 8030

 
DEN 313.76

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : PBP1850 Spectralink Net Link Wireless T 6020 BPL100 TB100 8020 Spectralink 8020 6030 PBP0850 8030 PBP1300 Spectralink Net Link Net Link Безжичен T.7 V, капацитет : 1800m Ah, WH : 6,66 Wh. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. - Компатибилен модел : PBP1850 Spectralink Net Link Wireless T 6020 BPL100 TB100 8020 Spectralink 8020 6030 PBP0850 8030 PBP1300 Net Link Net Link Безжичен T - компатибилен број на батеријата : - ROHS одобрен за токсичен бесплатен. - CE и ISO9001 сертификат за обезбедување на квалитет.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата