• Со попуст
  • Неодамнешно
5-50pcs iso7380 m2 m2.5 m3 m4 m5 m6 304 завртки од не'рѓосувачки челик, хексадецимален приклучок за копче Ален завртка механичка завртка m6 x 10 парчиња 30мм

5-50pcs iso7380 m2 m2.5 m3 m4 m5 m6 304 завртки од не'рѓосувачки челик, хексадецимален приклучок за копче Ален завртка механичка завртка

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380. Широко се користи во дрво, мебел, електрична опрема, играчки, електроника, мали уреди и др. 100% сосема нови и издржливи. Добар квалитет и лесна инсталација. Американска груба нишка A2-70 Не'рѓосувачки челик вдлабнатина филипс рамен шраф на главата, 5/10/50pc m2 m2.5 m4 m5 m6 six lobe torx flat flat counters security security security secure shefcephing wood wood, m1.5 M4 M5 M6 Carbon Steel With Hexagon Socket Cap Head Self Tapping Screw Model Screw,M3 M4 M5 M6 304 A2-70 Stainless Steel Hex Hexagon Socket Thin Low Short Profile Head Allen Cap Screw Bolt , M2 M2.5 M4 M5 M6 шестоаголник. Материјал : Не'рѓосувачки стелдимензии : M3*10 Package : Под 50pcshead Стил : Тип на тркала : Машински шрафриви Стил : Hex Socketdiy Supplies : Metalworking Certification : CE, No Iror In : Chinland China Product Име : мебел за завртки за мебел. 2 : Комплетот за асортиман на електроника. Комплетот вклучува 10 парчиња M6, M8 и M10 челичен метален хексадециран погон на главата вметната вметнете ореви за мебел со внатрешни и надворешни навои. Исто така, постојат завртки за машини за вдлабнатина со црна јаглеродна челик со црна јаглерод челик со глави на филипс, како и M3 до M8 црна оценка 12.9 челик издолжена долга ален хексагона хексадецимална капа на завртки за завртки за глава со половина нишка. Комплетот, исто така, содржи 25 парчиња M2 до M4 мали завртки за лаптоп со рамна глава со глави со вдлабнати вдлабнати од вдлабнатина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата