• Со попуст
  • Неодамнешно
Gusseted 3 милји поли торби, 10 x 6 x 24 , чисти, 500/случај

Gusseted 3 милји поли торби, 10 x 6 x 24 , чисти, 500/случај

 
DEN 814.40

Количината на стоката
Това е достапна

Прошилните страни и опременото дно го олеснуваат пакувањето гломазно или неправилно облик на предмети Наведените големини се внатрешниот употреблив простор на торбата. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со импулсни заптивки. Прошилните страни и опременото дно го олеснуваат пакувањето гломазно или неправилно облик на предмети. Наведените големини се внатрешниот употреблив простор на торбата. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со импулсни заптивки. 10 "x 6" x 24 " - 3 милји со полити торби.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата