• Со попуст
  • Неодамнешно
Комерцијален NSF Wallид монтиран мијалник од не'рѓосувачки челик со тапа, слив за перење, 9 x 9 x 5 големина на садот

Комерцијален NSF Wallид монтиран мијалник од не'рѓосувачки челик со тапа, слив за перење, 9 x 9 x 5 големина на садот

 
DEN 1211.20

Количината на стоката
Това е достапна

Димензии на чинијата (DWH) : 9 "x 9" x 5 " Димензии (DWH) : 16 "x 12" x 13 ". Тежина : 4,6 фунти. Димензии на чинијата (DWH) : 9 "x 9" x 5 ". Димензии (DWH) : 16 "x 12" x 13 ". Тежина : 4,6 фунти. 20-мерач 304 Не'рѓосувачки челик заштеда за заштеда на рака со рачен мијалник со 18-мерач од не'рѓосувачки челик монтиран клип, 4 „ниско олово од олово од олово и вклучена корпа за одвод од 1,5“, доаѓа со клип монтиран со wallидови, димензии со големина на wallидот, 9 ”x 9” x 5 ” (DWH) : 16 "x 12" x 13 "Тежина : 4,6 фунти. Полираната површина никогаш не 'рѓа со текот на времето. Супериорен не'рѓосувачки челик.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата