• Со попуст
  • Неодамнешно
JC Wings JTA за Boeing B737-800 JA11RK 1/200 Diecast Aircraft претходно изграден модел

JC Wings JTA за Boeing B737-800 JA11RK 1/200 Diecast Aircraft претходно изграден модел

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пред-изграден модел Големина во инчи : должина : 7,71 ширина : 6,68. Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-изграден модел. Големина во инчи : должина : 7,71 ширина : 6,68. Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/200 Завршен модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во cm : Должина : 19,78 Ширина : 17.14 Големина во инчи : Должина : 7.68 Ве молиме Забележете : гуми за губење.3d цврста антена. Ова не е играчка на дете. Погодно е само за 16 -годишна возраст Ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата