• Со попуст
  • Неодамнешно
Црвена полица, 23-5/8 L x 11-1/8 W x 4 ч

Црвена полица, 23-5/8 L x 11-1/8 W x 4 ч

 
DEN 359.36

Количината на стоката
Това е достапна

✅ Ставка : корпа за складирање на полица ✅ Капацитет на тежина : 50 lb. ✅ Материјал : Полипропилен. ✅ Боја : црвена. ✅ Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. QSB116 RD РЕГИЛНА РАБОТНА РАБОТА, ЦРВЕНА ЗА КОАЛ, Вклучува делители бр, вклучува држач за етикета Да, материјална пластика, максимална работна температура 250 степени F, целокупна висина 4 во, целокупна должина 23 5/8 во, целокупна ширина 11 1/8 во, Stackable No, Капацитет за тежина 50 lb, стационарна мобилност, гнезда да, број на слотови за дели 7, број на долги слотови за делител 0, број на кратки слотови за делење 7, број на делители 0, дијаметар на рицином на тркалото што не е применлив, не се применуваат додатоци за прилагодување на делителот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата