• Со попуст
  • Неодамнешно
Igsticker Decals на кожата за површинска книга / книга2 13.5inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална покривка вселенска starвезда

Igsticker Decals на кожата за површинска книга / книга2 13.5inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална покривка

 
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали воздухот Mac Book се чисти пред да нанесете. Водоотпорна, докажана прашина и доказ за нечистотија. Направено во Јапонија. Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13. Направено од издржлив 3М материјал. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали воздухот Mac Book се чисти пред да нанесете. Водоотпорна, докажана прашина и доказ за нечистотија. Направено во Јапонија. Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата