• Со попуст
  • Неодамнешно
RV Camper Trailer MotorHome Enow Cord Cort Etch Electric Access Door

RV Camper Trailer MotorHome Enow Cord Cort Etch Electric Access Door

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

RV приколка кампер за кабел за кабел за кабел со петти тркала Димензии на производот : пресек : 3,5 "Надвор : 4. Вермин- отпорен на отворање за кабел за напојување. Вермин вратата ќе прифати 50. RV приколка Кампер Петтиот кабел за кабел за кабел за кабел за кабел. Димензии на производот : Пресек : 3,5 "Надвор : 4,6" x 2,6 ". Отпорно отпорно отворање за кабли за напојување. Вермин Ворт ќе прифати 50. Нов посилен дизајн на моќност за пристап/ кабел за пристап/ кабел што се користи опширно во индустријата RV & Camper, произведена од високо квалитетен пластичен материјал со УВ стабилизатор за долг издржлив живот. Предната страна се карактеризира со секундарно отворање отпорен на Вермин за кабел за напојување од 30 засилувачи. Вермин вратата ќе прифати до 50 засилувачи димензии на производот : пресек : 3,5 "Надвор : 4,6" x 2,6 "УВ и отпорен на влијание.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата