• Со попуст
  • Неодамнешно
Игла нос клешти од 6 инчи мултифункционални електрични клешти игла игла на нос клешти за рака

Игла нос клешти од 6 инчи мултифункционални електрични клешти игла игла на нос клешти за рака

 
DEN 1156.80

Количината на стоката
Това е достапна

Затегнете реално : 45 # челик Должина на рачката на стегачот : 165 (мм). Должина на збир : 200 (мм). Секачи за жици, клешти, легура. Затегнете реално : 45 # челик. Должина на рачката на стегачот : 165 (мм). Должина на збир : 200 (мм). Секачи за жици, клешти, легура. Карактеристики : Универзална категорија : 300 (е) Шанк Реал : ПВЦЦУТ ДИАМЕТЕР : 5 (мм) Должина на стегачот : 35 (мм) Големина : 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи : клешти за нос на игла.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата