• Со попуст
  • Неодамнешно
24 компјутери Божиќни бонбони украси Кенди трска елка сјај висечки украси пластични пеперминт бонбони вртења украси за новогодишна забава домашна забава.

24 компјутери Божиќни бонбони украси Кенди трска елка сјај висечки украси пластични пеперминт бонбони вртења украси за новогодишна забава

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Соодветна количина : Постојат вкупно 24 парчиња Божиќни лажни бонбони со спирален дизајн, кои се црвени и бели; Соодветната количина може да ги исполни вашите барања за апликација да ги користите како Божиќни украси за дома Прекрасен изглед : Материјалот на овие реквизити за бонбони е пластичен; Тие се со бел сјај, кои се убави и сјајни; Нивниот убав изглед ќе додаде весела Божиќна атмосфера во вашето семејство. Начин да се користи : Постојат мали дупки на врвот на вештачките украси за бонбони што ги прават да можат лесно да се обесхрабрат од дрво со жици; Тие се дизајнирани во форма на бонбони и изгледаат како вистински бонбони, така што тие се исклучителни Божиќни украси. Применливи прилики : Можете да ги користите овие лажни слатки за Божиќна декорација за да додадете Божиќна атмосфера; Исто така, можете само да ги користите за да го украсите вашиот дом, што ќе го направи вашиот дом. Класичен дизајн : Класичен црвен и бел дизајн ги прави не само убави Божиќни украси, туку и симпатични украси за венчавки, така што тие се погодни за многу прилики заради гроздобер стил. Соодветна количина : Постојат вкупно 24 парчиња Божиќни лажни бонбони со спирален дизајн, кои се црвени и бели; Соодветната количина може да ги исполни вашите барања за апликација да ги користите како Божиќни украси за дома. Прекрасен изглед : Материјалот на овие реквизити за бонбони е пластичен; Тие се со бел сјај, кои се убави и сјајни; Нивниот убав изглед ќе додаде весела Божиќна атмосфера во вашето семејство. Начин да се користи : Постојат мали дупки на врвот на вештачките украси за бонбони што ги прават да можат лесно да се обесхрабрат од дрво со жици; Тие се дизајнирани во форма на бонбони и изгледаат како вистински бонбони, така што тие се исклучителни Божиќни украси. Применливи прилики : Можете да ги користите овие лажни слатки за Божиќна декорација за да додадете Божиќна атмосфера; Исто така, можете само да ги користите за да го украсите вашиот дом, што ќе го направи вашиот дом.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата