• Со попуст
  • Неодамнешно
CR21-3011F-T-Фиксни 2-пини SMD CR21

CR21-3011F-T-Фиксни 2-пини SMD CR21

 
DEN 838.40

Количината на стоката
Това е достапна

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. 3,01k 1% низок шум, прекин на никел бариера.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата