• Со попуст
  • Неодамнешно
Th Marine LED-51875-DP алатка/живеат добро светло, сина од морската

Th Marine LED-51875-DP алатка/живеат добро светло, сина од морската

 
DEN 9201.28

Количината на стоката
Това е достапна

Одлично за осветлување во живо - 100% водоотпорен - осветли високи области за влага без грижа и со минимална топлина 1 ЛЕР со леќи со дифузер со широки агли отпорни на удар. Компактна големина на секаде каде што е потребно само 1 "дупка. 12 волти пигтаил конекција со низок засилувач за подолг век Топлина 1 LED со отпорен на отпорен широк широк агол на дифузер на дифузер, компактен големина, на кое било место е потребно само 1 "дупка од 12 волти пигтаил врска со низок засилувач за подолг век на траење на батеријата; Супер животен век до 100,000 часа Live Well/Utility Light - сина LED.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата