• Со попуст
  • Неодамнешно
Заменете го KK-4275 занаетчискиот воздушен компресор Рид вентил за вентили

Заменете го KK-4275 занаетчискиот воздушен компресор Рид вентил за вентили

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Devilbiss Pump Reed Valve Kit KK-4275 Вклучува : 4 вентили на флапер и 8 завртки. Одговара на многу сини точки, занаетчии, ѓаволбис, dewalt, кабел за портер, брендови Sears и многу други. Се вклопува премногу модели за да се наведат. Devilbiss Pump Reed Valve Kit KK-4275. Вклучува : 4 вентили на флапер и 8 завртки. Одговара на многу сини точки, занаетчии, ѓаволбис, dewalt, кабел за портер, брендови Sears и многу други. Се вклопува премногу модели за да се наведат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата