• Со попуст
  • Неодамнешно
Antunes 7001219 Bun Feeder 3G

Antunes 7001219 Bun Feeder 3G

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензии на пакетот : 1,8 "L x1. Земја на потекло : Соединетите Држави. Тежина на пакет : 1. Attunes 7001219 BUN Feeder 3 G.Ова е оригинален OEM (Производител на оригинална опрема) Дел. Делови ја поддржуваат нивната линија на брзински вертикални тостери за контакт, пароброд на храна, скари за топло кучиња и затоплувачи на храна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата