• Со попуст
  • Неодамнешно
Case Boxwave Case компатибилен со Emdoor EM -I88H - Кожна торбичка за дизајн, постепена оригинална торбичка за кожен џеб за ракави за Emdoor EM -I88H - Задебелен портокал

Case Boxwave Case компатибилен со Emdoor EM -I88H - Кожна торбичка за дизајн, постепена оригинална торбичка за кожен џеб за ракави за Emdoor

 
DEN 399.20

Количината на стоката
Това е достапна

? [Едноставна елеганција] Case Boxwave Case компатибилен со Emdoor EM-I88 H Чиста кожна торбичка што е едноставна и елегантна, кожната торбичка Designio е прекрасен случај за носење на вашиот EM-I88 H. ? [Безбедно] со едноставен дизајн на торбичка и мало затворање на тока, лесен е за употреба и сигурно го одржува вашиот EM-I88 H обезбеден додека го донесувате со себе. ? [Мека внатрешност] Внатрешната кадифена кожа обложена кожа обезбедува мазен и нежен џеб додека го лизгате вашиот EM-I88 H внатре? [Оригинален] направен со најдобрата оригинална кожа што е и стилска и заштитна. ? [Заштитно] Овој ракав со раб е сигурен дека ќе го заштити вашиот EM-I88 H со траен и тежок надворешен. Бидете лесно да знаете дека вашиот EM-I88 H е безбеден, без разлика каде ќе го земете!. ? [Едноставна елеганција] Case Boxwave Case компатибилен со Emdoor EM-I88 H. Чиста кожна торбичка што е едноставна и елегантна, кожната торбичка Designio е прекрасен случај за носење на вашиот EM-I88 H. ? [Безбедно] со едноставен дизајн на торбичка и мало затворање на тока, лесен е за употреба и сигурно го одржува вашиот EM-I88 H обезбеден додека го донесувате со себе. ? [Мека внатрешност] Внатрешната кадифена кожа обложена кожа обезбедува мазен и нежен џеб додека го лизгате вашиот EM-I88 H внатре? [Оригинален] направен со најдобрата оригинална кожа што е и стилска и заштитна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата