• Со попуст
  • Неодамнешно
Норвешки Налепници За Тастатура Со Жолти Букви На Транспарентна Позадина

Норвешки Налепници За Тастатура Со Жолти Букви На Транспарентна Позадина

 
DEN 1032.00

Количината на стоката
Това е достапна

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и Лаптоп. Норвешката азбука се шири на проѕирна-мат налепница, со една од следниве бои кои се погодни за сите видови тастатури, без разлика каква боја и нијанса се. Налепниците се изработени од висококвалитетен транспарентен-мат винил, дебелина - 80мкн, типографски метод. Примена на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и Лаптоп. Норвешката азбука се шири на проѕирна-мат налепница, со една од следниве бои (портокалова,бела, жолта или сина) кои се погодни за сите видови тастатури, без разлика каква боја и нијанса се. Налепниците се изработени од висококвалитетен транспарентен-мат винил, дебелина - 80мкн, типографски метод. Примена на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Мет нијанса на налепниците гарантира целосно отсуство на отсјај под различни ангели на осветлување. Вие не треба да се размислува како да се применуваат Налепници. Ќе го знаете тоа интуитивно. Англиски букви се наоѓа под секоја налепница-точно ќе се покаже копчиња со вас ќе се применуваат соодветните налепници. Примената на поседување не трае повеќе од 10-15 минути. И можете веднаш да уживате во вашата сосема нова норвешко-англиска тастатура кога остварувате контакти со вашите роднини, пријатели и познаници.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата