• Со попуст
  • Неодамнешно
БАБА ВЕЛИ Пакет На 1-Пакет Сребрени Садови Носителот за Партија &засилувач; 1-Пакет Кафеава Плетен Кујна Отпадни Корпи

БАБА ВЕЛИ Пакет На 1-Пакет Сребрени Садови Носителот за Партија &засилувач; 1-Пакет Кафеава Плетен Кујна Отпадни Корпи

 
DEN 211.20

Количината на стоката
Това е достапна

Што има во пакетот? Еден сет од држач за плетен сребрен прибор од 1 пакување, димензии : 9 "Л х 6" В х 5 "Х. еден сет од плетена корпа за отпадоци од 1 пакување со дрвени рачки, димензии : 13" х 7" х 12" (Л х ш Х). Овие 2 комплети различни организатори за складирање не се спакувани заедно, туку се продаваат заедно како пакет. Откако ќе ја поставите нарачката за овој пакет, ќе добиете 2 пакети одделно, и секој пакет содржи еден сет на организатори.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата