• Со попуст
  • Неодамнешно
Повеќенаменски Гумени Растојанија Црни Гумени Чаури 3/4 Инчи од х 1/4 ИНЧИ ИД х 3/4 Инчи Громети Гумени Подлошки За Вибрации, Завртки, Дома, Додатоци За Автомобили

Повеќенаменски Гумени Растојанија Црни Гумени Чаури 3/4 Инчи од х 1/4 ИНЧИ ИД х 3/4 Инчи Громети Гумени Подлошки За Вибрации,

 
DEN 1166.40

Количината на стоката
Това е достапна

Богата Количина : купете ги нашите производи и ќе ви бидат обезбедени 8 парчиња гумени подлошки за завртки, со класична црна боја, кои се доволни за вашите барања за секојдневна употреба, замена и споделување Квалитетен Материјал : избраните гумени подлошки се изработени од квалитетен неопрен материјал, цврст и отпорен на абење, кој може да трае долго и да ви понуди убаво искуство со користење. Едноставно За Инсталирање : можете да ги користите овие гумени шипки флексибилно според соодветната ситуација и сцена без да барате други дополнителни алатки, лесни и удобни за инсталирање. Широка Употреба за : овие дебели разделувачи за подлошки се достапни во различни сцени, како перница, завртки, автомобили, брод, куќа, потиснување на вибрации и така натаму, што носи многу погодно за вашата работа и секојдневниот живот. Детални Големини : секоја гумена мијалник за растојание мери приближно 3/ 4" од х 1/ 4" ИД х 3/ 4" дебелина, соодветна големина што ќе ви помогне многу; ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата