• Со попуст
  • Неодамнешно
ХАПИХЕДИ Преклопливи Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба Торби За Перење, Долги Рачки, Торбичка За Преклопување, Големо Количество Тешки Работи

ХАПИХЕДИ Преклопливи Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба Торби За Перење, Долги Рачки, Торбичка За Преклопување, Големо Количество

 
DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Најлонска Ткаенина. Не-Поставата поставата. Нема затворање затворање. Машинско Перење. 20" долг ремен за рамо, одговара на рамото;. Лесна, најлонска ткаенина рипстоп; тенка, но не слаба, силна и има тешка должност од 50 килограми;. Преклопете во себе; секоја торба со торбичка за преклопување за преносливо самостојно складирање кога не се користи;. Долг ремен за рамо, едноделно засилено дно, слатки и живописни обрасци за печатење, шарена лента со виножито, леопард, лесна за одење со облека;. Разновиден и еколошки; земјоделец или супермаркет шопинг, плажа или базен патување, намирници или перење транспорт; детски работи или подароци колекција или дури и како ветеринарна торба; голем капацитет и не заземаат место кога не се користат;.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата