• Со попуст
  • Неодамнешно
Богатствата НА каролина ЦК5676ВАЛВ Питербалд #1 Мачка Љубов Метал Ѕид Уметнички Дела Љубов, Црвено,

Богатствата НА каролина ЦК5676ВАЛВ Питербалд 1 Мачка Љубов Метал Ѕид Уметнички Дела Љубов, Црвено,

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик. Одлично За Кујна, Бања, Детска Соба. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Петербалд подароци, Питербалд колекционерски предмети, Петербалд Метал Уметнички Дела Денот На Вљубените. Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамно црно бело, а алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата