• Со попуст
  • Неодамнешно
Џомен Цпу Постави 25-1300мм 2х Линеарен Водич ЖЕЛЕЗНИЧКИ 4Х Квадратен Тип Превоз Лежиште Блок

Џомен Цпу Постави 25-1300мм 2х Линеарен Водич ЖЕЛЕЗНИЧКИ 4Х Квадратен Тип Превоз Лежиште Блок

 
DEN 726.40

Количината на стоката
Това е достапна

Челичен Материјал и Стврднат Случај Претходно дупчат дупки на Држачите за Потпорна Шина. Дизајниран и Произведен Од Оомен доо. Висока Точност и Силна Издржливост. Прифатете Прилагодена Должина и Склопување. 2х Линеарен Водич Слајд Железнички Пат25мм ширина, 1300мм должина4х Квадратен Тип Лежиште Блок.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата