• Со попуст
  • Неодамнешно
ZJFF Шкурка Листови Ротациона Алатка, За Клупа Мелница, 10pcs 20mm Мини Вежба Мелење Тркало Тампон Тркало Полирање Рампа Додатоци Абразивни Диск 0115

ZJFF Шкурка Листови Ротациона Алатка, За Клупа Мелница, 10pcs 20mm Мини Вежба Мелење Тркало Тампон Тркало Полирање Рампа Додатоци Абразивни

 
DEN 340.80

Количината на стоката
Това е достапна

●Ако не сте задоволни со нашиот пакет, слободно контактирајте не веднаш ●Совршен за ракување со сите видови чудни работи и мали поправки од отстранување на гребнатини и гребнатини на ѕидови и плинтуси до измазнување на дрвени или мувла на играчки или мебел, доработка на огради. ●Изработен од водоотпорен силициум карбид, електро обложениот обезбедува ронки распоредени хомогено, добри за влажно и суво брусење. ●Абразивната хартија е изработена од силиконски карбид и обложена со електор; Може да се користи за автомобилско брусење, завршна обработка на мебел од дрво, завршна обработка на дрво, полирање на метал, дрво, пластика, порцелан, ѕидови, стакло, автомобили и сл. ●Добра цврстина Добар ефект на полирање.запознајте ја вашата различна употреба, или можете да ја исечете на која било големина според вашата потреба. На совршена работа за брусење очигледно му требаат барем неколку одделенија шкурки. Овој асортиман на шкурка, вклучувајќи 12 видови ронки.покријте ги сите што ви се потребни од уметноста и занаетот, работата на дрво, автомобилската индустрија, металот и пластичните апликации за тампонирање и полирање.Име на ставка : сува алатка/шкурка за Примена на дрво : Аплицирајте за мелење, полирање и бришење метал и неметал, дрво, гума, кожа, пластика, камен, стакло и други материјали мелење, полирање и така натаму.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата