• Со попуст
  • Неодамнешно
HUBS HUB USB 4 Порт USB 2.0 Port Pc Таблет Пренослив OTG АЛУМИНИУМ USB Сплитер Кабелски Додатоци USB Хабови

HUBS HUB USB 4 Порт USB 2.0 Port Pc Таблет Пренослив OTG АЛУМИНИУМ USB Сплитер Кабелски Додатоци USB Хабови

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Проширете ја поврзаноста на вашиот компјутер со ОВОЈ USB центар со 4 порти Супер компактна и мала тежина. Топла приклучоци и играат USB уред, Вграден USB кабел. LED индикаторските светла покажуваат која USB порта се користи во секое време. Индивидуални прекинувачи за напојување за енергетски свесен, погоден за флеш-уред, дигитален фотоапарат, ДВ, итн. Проширете ја поврзаноста на вашиот компјутер со ОВОЈ USB центар со 4 порти.Супер компактна и мала тежина.Топла приклучоци и играат USB уред, Вграден USB кабел.ЛЕД индикаторските светла покажуваат која USB порта се користи во секое време индивидуални прекинувачи за напојување за енергетски свесен, погоден за флеш-уред, дигитален фотоапарат, ДВ, итн.Капацитет за поддршка ОД 500 GB.Стандард : USB 2.0 Должина : 30 CMCompliant со : USB1.5 Mbps (Ниска Брзина) USB1. 1 : 12 Mbps (Целосна Брзина) USB2. 0 : 480 Mbps (Со Голема Брзина)Компатибилен Систем : За Windows 10/ 8/ 7/ Виста/ XP/2000 И ЗА ОС 10.1 Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата