• Со попуст
  • Неодамнешно
Постојана Амортизација Ротирачка Магнетна Заграда: Магнетна 1/4 Заграда За Завртки 360 Степени Прилагодување На Топката Компатибилно Со Акција2, GoPro10/9/8/МАКС

Постојана Амортизација Ротирачка Магнетна Заграда: Магнетна 1/4 Заграда За Завртки 360 Степени Прилагодување На Топката Компатибилно Со Акција2,

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

1 Постојано прилагодување на амортизацијата : можете директно да го прилагодите аголот произволно без други операции, што е погодно и брзо за ракување, силата на амортизација достигнува 2,5 кг, а ти не?треба да се грижите за тресењето. Принцип на ротација на сферата : ротација од 360 степени, прилагодување на навалување од 30 степени и прилагодување на предниот и задниот дел од 90 степени на отворот, така што фотографијата не пропушта агол. Надворешна силиконска подлога на страната на завртката : дизајнот на текстура што не се лизга, според ДИЗАЈНОТ на КАМЕРАТА акција 2, брзата инсталација и брзото расклопување се толку едноставни, долната плоча е заштитена со пвц дихтунзи и без разлика колку често се прави инсталацијата, нема потреба да се грижите дали дното на камерата ќе се судри. Прилагодете го магнетот N52 Со највисок степен : силна магнетна сила, рачно затегнатиот диск има засилени дупки, кои можат да се зајакнат и заклучат со шестоаголни раце, така што адаптерот и додатоците се цврсто заклучени. Копчето за завртки диск 1/4 со засилување на страничната дупка може да се инсталира во дупката за завртки 1/4, како што е кафезот на камерата, овозможувајќи АКЦИЈА 2 да помогне во снимањето. Постојана Амортизација Ротирачка Магнетна Заграда : Магнетна 1/4 Заграда За Завртки 360 Степени Прилагодување На Топката Компатибилно Со Акција2, Go Pro10/9/8/МАКС (1) Карактеристики и продажба поени : 1. Постојано прилагодување на амортизацијата, нема потреба од други операции за директно прилагодување на аголот произволно, практично и брзо работење, силата на амортизација достигнува 2,5 кг, нема потреба да се грижите за тресење; 2. Принципот на ротација на сферата може да реализира ротација од 360 степени, прилагодување на навалување од 30 степени и прилагодување на предниот и задниот дел од 90 степени на отворот, така што фотографијата не пропушта агол; 3.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата