• Со попуст
  • Неодамнешно
Доктор Кој Тардис Тин Тоте Подарок Сет-СДЦЦ Ексклузивно

Доктор Кој Тардис Тин Тоте Подарок Сет-СДЦЦ Ексклузивно

 
DEN 569.60

Количината на стоката
Това е достапна

Три Фан-Побара Лекар Кој колекционерски предмети во еден! Оваа ексклузивна лимена торба изгледа исто како ТАРДИС Вклучува доктор кој-тематските подлоги и тардис-дизајн патување кригла!. Носете ги со вас каде и да ве одведат вашите меѓугалактички патувања!. Официјално лиценциран. Три Фан-Побара Лекар Кој колекционерски предмети во еден одличен пакет! Оваа врежана лимена торба изгледа исто како временска машина ТАРДИС,и со многу автентични детали, таа е широка 8 5/8-инчи х 6 3/4-инчи висока х 4-инчи длабоко. Шарената кутија за ручек е доволно прекрасна сама по себе, но внатре ќе најдете 4-пакет подлоги со Тема Доктор Кој и кригла за патување со дизајн од 16 унци тардис! Носете ги сите со вас каде и да ве одведат вашите меѓугалактички патувања. На возраст од 14 и повеќе години. Вклучениот 4-пакет на подлоги треба да се добие разговор тркалање на вашиот следен партија! Со дијаметар од приближно 3 3/4 инчи, овие Подлоги со тема Доктор Кој привлекува внимание се направени од ПЕНА ЕВА ЗА заштита на мебелот и го прикажуваат модерното лого На Докторот Кој. Лекарот сигурно ќе ги користи на конзолата во неговата временска машина, и така треба да! Ако имате временска машина, тоа е. Оваа кригла за патување од 16 унци изгледа како временска машина На Докторот Тардис во Тв серијата Доктор На БИ-БИ-СИ кој научно-ФАНТАСТИЧНА! Со слика на тардисот напред и логото На Докторот Кој се наоѓа на задната страна, криглата има сина пластична надворешност и издржлив ентериер од нерѓосувачки челик.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата