• Со попуст
  • Неодамнешно
12мм Електронски Клуч Од Легура На Цинк Прекинувач За Заклучување Прекинувач За Заклучување На Телефонот Безбедносен Прекинувач За Напојување Тубуларни Терминали

12мм Електронски Клуч Од Легура На Цинк Прекинувач За Заклучување Прекинувач За Заклучување На Телефонот Безбедносен Прекинувач За Напојување

 
DEN 142.08

Количината на стоката
Това е достапна

12мм Електронски Клуч Од Легура На Цинк Прекинувач ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ Прекинувач За Заклучување На Телефонот Безбедносен Прекинувач За Напојување Тубуларни Терминали+2 Клучеви 2 Позиција 12мм Електронски Клуч Од Легура На Цинк Прекинувач ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ Прекинувач За Заклучување На Телефонот Безбедносен Прекинувач За Напојување Тубуларни Терминали+2 Клучеви 2 Позиција.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата