• Со попуст
  • Неодамнешно
ЈУНЗИ КЦ68 Топла Заменлива Механичка Тастатура, Сакура Намотан Кабел За Тастатура

ЈУНЗИ КЦ68 Топла Заменлива Механичка Тастатура, Сакура Намотан Кабел За Тастатура

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

●Прилагодено Топло-заменлив Прекинувач Е Уникатен за дизајнот KC68 е комбинација на матирана проѕирна кутија и способност за топла размена Hotswappable gateron прекинувачот НА KC68 може лесно да се замени со други 3 пина или 5 пина hotswap прекинувачи без лемење. Можете лесно да ја прилагодите тастатурата и да ги промените прекинувачите за да имате сосема поинакво тактилно искуство. €85% Pbt Боја Под Клуч За Да се обезбеди импресивна шема на бои и пријатно искуство со пишување, KC68 применува висококвалитетна ТЕХНОЛОГИЈА ЗА сублимација на БОИ PBT. Капачето за клучеви е потрајно, против избледување, отпорно на масло и останува верно на бојата подолго. ●Компактни 68 Копчиња и Ergономски NKRO ® распоредот на копчињата 68 заштедува повеќе простор за поставување на вашата работна маса. Тој е попренослив и ergономски по природа во споредба со стандардната механичка тастатура со целосна големина, без замор по долготрајна употреба и 100% целосно анти-духови без конфликт, заштедувајќи повеќе простор за поставување на вашата работна маса и целосно уживајте во игрите и пишувањето без никакви пречки. ●ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ во БОЈА ● На Секоја тастатура и треба кабел.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата