• Со попуст
  • Неодамнешно
Хунсн Микро Заштитен Ѕид Апарат, Мини КОМПЈУТЕР, VPN, РУТЕР КОМПЈУТЕР, Интел Celeron N5105, RJ05f, AES-NI, 6 x Intel 2.5 GbE I226-V, DP, HDMI, SIM Слот, Barebone, БЕЗ RAM МЕМОРИЈА, Без Складирање, Без Сист?

Хунсн Микро Заштитен Ѕид Апарат, Мини КОМПЈУТЕР, VPN, РУТЕР КОМПЈУТЕР, Интел Celeron N5105, RJ05f, AES-NI, 6 x Intel 2.5 GbE

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Hunsn RJ05f опремен со intel celeron 4 јадра n5105 процесор, компатибилен со многу freebsd базирани рутер системи, linux distros, или победаоперативен систем поддржан, лесна конфигурација и управување, поддршка на интел аес нови инструкции. Ве молиме имајте предвид, ова е само гола коска. Потребна е системска меморија, погон за складирање и оперативен систем за да се заврши овој систем. Компактен алуминиум, напојување 12v5a, со кабел за напојување, проверете дали користите голема меморија на брендот и ssd/hdd со обезбедување квалитет. Rj05f дизајниран со dp, вклучување/исклучување, hdmi, 2 x usb3.0, dc_in, 6 x lan, големина на 155 x 126 x 53mm. Тивок дизајн без вентилатори тивок 100% , 0,00 db бучава прави идеално распоредување во мали канцеларии. Ве молиме запомнете : ова е само гола коска. Потребна е системска меморија, погон за складирање и оперативен систем За да се заврши Овој Систем Број На Модел : Hunsn RJ05f Шасија : АЛУМИНИУМСКИ ПРОЦЕСОР : Intel Celeron Процесор N5105 (4m Кеш, до 2.90 GHz) Aes-NI Поддржан : Да Меморија : 2 x sodimm ddr4 2933 MHz, макс.32gb Складирање : 1 x m. 2 2280 nvme 1x SSD и 1 x 2.5 инчен sata SSD/HDD Мрежна Картичка : Intel 2.5 Gb E I226-V I/O Интерфејс : DP, Вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, HDMI, 2 x USB3.0, DC_IN, 6 x Lan Експанзија : Мини pcie слот usb канал за Wi Fi/4 G, со sim слот моќ : Dc100-240v ac/50-60hz, 12v/5a работна температура : 0°C~70°C (32°F~140°F) Температура На Складирање : -20°c~80°C (-68°F~176°F) релативна влажност : 10%~90% (НЕ-кондензирачки) Tdp : 10w систем за ладење : Големина без вентилатор : 155 X тежина од 126 х 53мм : список за пакување од 1,5 кг : апарат за заштитен ѕид хунсн РЈ05Ф, НАПОЈУВАЊЕ, КАБЕЛ За НАПОЈУВАЊЕ, Функција За Гарантна Картичка : Поддржува автоматско Вклучување на Хардверот (овозможено СТАНДАРДНО), МРЕЖНО БУДЕЊЕ, управување СО МОЌНОСТА НА СИСТЕМОТ, КОМПАТИБИЛНОСТ НА СИСТЕМОТ за УПРАВУВАЊЕ со температурата : 5.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата