• Со попуст
  • Неодамнешно
Брод Сега Снабдување SNGBM1317BK Гламур Меур Пораки, 13 x 17 1/2, 13 Ширина, 17,5 Должина, Црна

Брод Сега Снабдување SNGBM1317BK Гламур Меур Пораки, 13 x 17 1/2, 13 Ширина, 17,5 Должина, Црна

 
DEN 1041.60

Количината на стоката
Това е достапна

Извлечете максимум од вашата пошта-заштитете ја пратката и привлечете го вниманието на вашиот клиент Светла и сјајна црна метална надворешност. Лесен и отпорен на влага. Се одликува со затворање на лепило за лупење и запечатување. Извлечете максимум од вашата пошта-заштитете ја пратката и привлечете го вниманието на вашите клиенти!. Лесните меурчиња заштедуваат на поштарина и испорака. Пликовите обложени со меурчиња штитат широк спектар на предмети за време на испораката. Практично кора и стап усна обезбедува безбедна, подесувате евидентно затворање. Ја елиминира потребата за спојници и лента.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата