• Со попуст
  • Неодамнешно
Омнинмо Јаглероден Челик Канџа Чекан Канџа Чекан Гумена Рачка За Домаќинство Тепих Ѕид Отстранувач НА Нокти Направи Сам Рачна Алатка

Омнинмо Јаглероден Челик Канџа Чекан Канџа Чекан Гумена Рачка За Домаќинство Тепих Ѕид Отстранувач НА Нокти Направи Сам Рачна Алатка

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Квалитетен Материјал : чеканот За канџи Омнинмо е изработен од јаглероден челик, отпорен на абење и издржлив Plasticономска Рачка : Пластична нелизгачка рачка, ergономски дизајн, удобен стисок, погоден за долгорочна употреба. Лесен За Употреба : чеканот со канџи Од Јаглероден челик е лесен за ракување, дизајнот на главата на чеканот плус подигнувачот на ноктите може да ги задоволи вашите дневни потреби. Апликација : чеканот За канџи Омнинмо е погоден за ДОМАЌИНСТВО и рачна САМОДОВЕРБА, и е добар помошник за работа на дрво. Што Ќе Добиете : Пакетот содржи 1 парче чекан за канџи Од Јаглероден челик. Карактеристики : - омнинмо чекан за канџи е изработен од јаглероден челик, отпорен на абење и издржлив. - Чекан од јаглероден челик е лесен за ракување, дизајнот на главата на чеканот плус подигнувачот на ноктите може да ги задоволи вашите дневни потреби. - Пластична нелизгачка рачка, ergономски дизајн, удобен стисок, погоден за долгорочна употреба. - Омнинмо чекан за канџи е погоден за ДОМАЌИНСТВО и рачна САМОДОВЕРБА, и е добар помошник за работа на дрво.


Клучни карактеристики

Hammer Head Material:
High Carbon Steel
Handle Material:
Plastic
Color:
Silver + Black
Product Weight :
350 G / 12.35 Ounces
Product Dimensions (L*W*H) :
240*110*23 MM / 9.45*4.33*0.91 Inches
Package Include:
1 x Hammer :

Слични производи во категоријата