• Со попуст
  • Неодамнешно
Т-Накит Принцеза 925 Сребрена Црвена Рубин Скапоцен Камен Роден Камен Свадба Свршенички Прстен

Т-Накит Принцеза 925 Сребрена Црвена Рубин Скапоцен Камен Роден Камен Свадба Свршенички Прстен

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% Нов И Квалитетен Материјал : Сребро. Главен Камен : Руби. Големина на прстен (САД) : 6-10. Пакетот вклучува : 1 парчиња/сет. Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата