• Со попуст
  • Неодамнешно
GameShark Комплет Про За Игра Момче Однапред СП

GameShark Комплет Про За Игра Момче Однапред СП

 
DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Адаптер-компатибилен Со нинтендо дс адн ГБА СП - 5 ФТ продолжен кабел Игра Случаи-Заштита На Игри Од гребнатини-Редење и поврзување. Мрежа Случај-Држи ВАШИОТ ГБА СП И Игри. Слушалки-Обезбедуваат квалитетен стерео звук-ergономски дизајн. Ултралинк-Овозможува поврзување со други играчи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата