• Со попуст
  • Неодамнешно
АКОАК Мини Шофершајбната Пена Покритие За Ревер Слушалки Микрофон, Пакет од 20, Црна

АКОАК Мини Шофершајбната Пена Покритие За Ревер Слушалки Микрофон, Пакет од 20, Црна

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изработен од висококвалитетен сунѓер со добра еластичност и висока густина Заштитете го вашиот микрофон од пречки во ветерот и други звуци. Добар материјал за дишење, добар ефект за гласот. Користете микро-затворена технологија за сечење, надворешната површина на производот не ги гледа исечените ознаки, прекрасниот изглед. Дизајн за повеќето стандардни микрофони со ревер и слушалки,погодни и за внатрешни и за надворешни места. Материјал : Боја На пена : црна Големина : 1,18 x 0,86 инчи (W * H) Калибар : 3/8 инчи Погодни за овие микрофони со ревер или слушалки од кои дијаметрите не се повеќе од 12 mm/ 0,47 инчи. Карактеристика : Изработен од висококвалитетен сунѓер со добра еластичност и висока густина. Добар материјал за дишење, добар ефект за гласот. Користете технологија за микро-затворено сечење, надворешната површина на производот не ги гледа исечените ознаки, прекрасниот изглед. Дизајн за повеќето стандардни микрофони со ревер и слушалки,погоден и за внатрешни и за надворешни места. Заштитете го вашиот микрофон од пречки во ветерот ,други звуци, оштетувања од плунка и прашина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата