• Со попуст
  • Неодамнешно
КУТИЈА ЗА термички ручек КУЈУКС-Кутија За Ручек Од Нерѓосувачки Челик Контејнер Изолиран Бенто Кутија За Ручек 2 Нивоа Редење Круг

КУТИЈА ЗА термички ручек КУЈУКС-Кутија За Ручек Од Нерѓосувачки Челик Контејнер Изолиран Бенто Кутија За Ручек 2 Нивоа Редење Круг

 
DEN 928.00

Количината на стоката
Това е достапна

●Мала големина, лесна за носење, можете да уживате во топли оброци на отворено ● 304 нерѓосувачки челик, издржлив, отпорен на ' рѓа. ● Задебелено дно, издржливо и подобро за заштита на храната. ● Пренослива рачка, не потресена, лесна за извршување. ●Уста од чаша со голем калибар за лесно вметнување и отстранување храна. ● Големина на производот : 19, 5х10см_ Име На Производ : Изолирана Кутија За Ручек_ материјал На Производот : 304 нерѓосувачки челик} употреба На Производот : чувајте ја храната свежа и топла} Детали За Производот : времето на одржување е до 12 часа, а храната е сѐ уште жешка кога се отвора.Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.Дозволената грешка во мерењето е / - 1-3см.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата