• Со попуст
  • Неодамнешно
Ниспира Вистински Хепа Јаглерод Пред Филтер Компатибилен Со Вир Шепот Голем Прочистувач на Воздух 510 АП510, АП530, АП450, АП45030ХО, АП45030К, АП51030К &засилувач; АП51030КБ. Во спо

Ниспира Вистински Хепа Јаглерод Пред Филтер Компатибилен Со Вир Шепот Голем Прочистувач на Воздух 510 АП510, АП530, АП450, АП45030ХО,

 
DEN 751.84

Количината на стоката
Това е достапна

Премиум Голем Вистински ХЕПА со сет од 4 филтер за активиран јаглерод компатибилен со Прочистувач на Воздух Со Шепот На Вир Во споредба со Џакузи дел 1183054 K. компатибилен модел : AP51030 K, AP45030 K, WP500 серија, WP1000 серија, И APR45130 L. Висококвалитетниот хепа филтер зафаќа 99,97% од честичките во воздухот до 0,3 микрони. Предфилтерот со активен јаглен го отстранува секој неповолен мирис на домаќинството и ја заробува прашината. Предложете замена на филтерот секоја година најмногу за да ја оптимизирате ефикасноста на прочистувачот на воздухот. 1 вклучен сет на филтер. Димензија прибл. 15-3/4 х 18-7/8 х 2". Квалитетот ги исполнува или надминува водечките национални брендови. Премиум Голем Вистински ХЕПА со сет од 4 филтер за активиран јаглерод компатибилен со Прочистувач на Воздух Со Шепот На Вир . Компатибилен модел : AP51030 K, AP45030 K, WP500 серија, WP1000 серија, И APR45130 L. 1 вклучен сет на филтер. Димензија прибл. 15-3/4 х 18-7/8 х 2.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата