• Со попуст
  • Неодамнешно
Еомоик 26 22мм Плетена Најлонска Лента За Часовници За Гарминenуро Феникс 7 7Х 6Х Про 5Х 5 3ХР МК1 935 945 С60 Паметен часовник Нараквица

Еомоик 26 22мм Плетена Најлонска Лента За Часовници За Гарминenуро Феникс 7 7Х 6Х Про 5Х 5 3ХР МК1 935 945 С60 Паметен часовник Нараквица

 
DEN 222.08

Количината на стоката
Това е достапна

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Изработен Од Најлон еколошки и здрав, Мекоста е умерена,носете многу удобно . *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата