• Со попуст
  • Неодамнешно
Хамилтон С-Ч-63НИБ Вртлив Рициново Ч 6 Х 3 НАЈЛАСТ 4000 Воен Брод Греј

Хамилтон С-Ч-63НИБ Вртлив Рициново Ч 6 Х 3 НАЈЛАСТ 4000 Воен Брод Греј

 
DEN 1550.40

Количината на стоката
Това е достапна

Во изминатите 100 години, заработивме репутација за изградба на најтрајните тркалца и тркала во индустријата Економскиот " кингпин помалку кастер имаше неконвенционална горна патека за дополнително вертикално ракување со товарот. Произведени во сад. Во изминатите 100 години, заработивме репутација за изградба на најтрајните тркалца и тркала во индустријата. Ние го поддржуваме со тригодишна гаранција која ја штити речиси целата наша линија. Шансите се, никогаш нема да ви треба. Но, ќе го цените мирот на умот. Економскиот " кингпин помалку кастер имаше неконвенционална горна патека за дополнително вертикално ракување со товарот. или " Чудо Тркало."Омилен во воздушната вселена што помогна да се изгради засилувач за ракетата сатурн Против месечината на НАСА. Хамилтон Прецизност Интегрирана (HPI) вртливата технологија ја докажува својата способност во тешки, 24/7 апликации, надминувајќи ги стандардните патеки. Spinfinity не-одржување кралот помалку тркалца ограничување на времето на застој.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата