• Со попуст
  • Неодамнешно
5 ПАРЧИЊА НА24C02 Контакт Иц Картичка Пакет од 5

5 ПАРЧИЊА НА24C02 Контакт Иц Картичка Пакет од 5

 
DEN 1443.20

Количината на стоката
Това е достапна

5 ПАРЧИЊА На24c02 Контакт Иц Картичка AT24 C02 Контакт ИЦ Картичка. Карактеристика : Вграден АТМЕЛ АТ24Ц02 Јадро. 10 години задржување На Податоци.000 циклус читање/пишување издржливост. Пакетот вклучува : 5 x На24c02 Контакт Иц Картичка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата