• Со попуст
  • Неодамнешно
3 ВИЛИЦА САМО ЦЕНТРИРАЊЕ МИНИ ДОЈДЕТЕ ЧАК 65ММ.

3 ВИЛИЦА САМО ЦЕНТРИРАЊЕ МИНИ ДОЈДЕТЕ ЧАК 65ММ.

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

3 Вилица Самоцентрирање Чак 65ММ Квалитет 3 вилица автоцентрирање Чак 65 Мм Дијаметар. Контра ротирачки механизам за брзо прилагодување на вилицата. 3 Вилица Самоцентричен Чак 65мм Квалитет 3 вилица самоцентричен чак 65 Мм Дијаметар Контра ротирачки механизам за брзо прилагодување на вилицата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата