• Со попуст
  • Неодамнешно
Каф Домашна Оставата, Чајната Кујна Fall Семејство Фудбал Кујна Јадење Крпа Во собата на 4, Памук Богата, 18 х 28-инчен

Каф Домашна Оставата, Чајната Кујна Fall Семејство Фудбал Кујна Јадење Крпа Во собата на 4, Памук Богата, 18 х 28-инчен

 
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет од 4 вклучува 1 Есенски Семеен Фудбалски пешкир за Печатење и 3 крпи за Боја на Предиво како што е прикажано на сликата Произведено Во Индија. (1) Пешкирот За Печатење Со Сладок Пад Е 100 Проценти Памук, (3) крпите за Боја на Предиво се направени со 100 Проценти Рециклирани Предива; Богат Со Памук; 90% Памук, 10% Полиестер. Издржлива и лесна машина за перење. Измијте во ладна вода со слични бои, исушете ја ниско. Секоја крпа е со големина од 18 х 28 инчи неизмиено, а потоа Може Да дојде До Минимално Намалување по миењето / сушењето. Секоја крпа доаѓа со пригодна зашиена јамка за лесно закачување. Кујнските Крпи На КАФ Хоум Се привлечни за вашиот дом или прават прекрасен подарок за загревање на куќата. Зелена алтернатива на хартиени крпи, совршена за секојдневна употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата