• Со попуст
  • Неодамнешно
Елегантни Дизајни LT3308 - Grn Игла Стап Маса Светилка, Зелена

Елегантни Дизајни LT3308 - Grn Игла Стап Маса Светилка, Зелена

 
DEN 668.00

Количината на стоката
Това е достапна

Зелена основа со Четкани акценти На Никел Бела ткаенина сенка. Лесно достапен ротационен прекинувач кој се наоѓа на штекерот. Користи 1 x 60 W средна тип на база сијалица (не е вклучена). Светилка мери Д : 10 "х 27". Оваа столна ламба е совршено со големина за вашата дневна соба, трпезарија, спална соба или фоаје! Ова прекрасно парче совршено ќе се вклопи во просторот по ваш избор. Должина мерки 10". Ширина мерки 10". Висина мерки 27".


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата