• Со попуст
  • Неодамнешно
Genmitsu 3018 Y-Оска Продолжување Комплет, 3018 Додатоци Надградба на 3040+ Алуминиум Z Оска Вретено Мотор Монтажа, 300-500W Вретено Носителот, 52mm Дијаметар за 3018-ПРО

Genmitsu 3018 Y-Оска Продолжување Комплет, 3018 Додатоци Надградба на 3040+ Алуминиум Z Оска Вретено Мотор Монтажа, 300-500W Вретено Носителот,

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Што добивате : 1 ПАРЧИЊА 3018 Y-Комплет За Продолжување на Оската; 1 ПАРЧИЊА 300-500w Држач За Вретено Комплет За Продолжување на Y-Оската : супер Големина на ВАШИОТ ЦПУ : овој комплет ќе ја прошири Вашата Цпу-Оска За да има 370мм движење (14,6"), 320мм патување, лесно претворете го вашиот 3018 во 3040. Компатибилност : тоа е директна надградба На Повеќето 3018 Серија ЦПУ на пазарот. Сега се достапни и 3040 Алуминиумски Спојлборд и 3040 Мдф Спојлборд за овој комплет за продолжување. Економично : Заштедете пари со ставање на вашиот сегашен ЦПУ за подобра употреба. Не треба да трошите тони пари на поголеми. Ние ќе ве однесе низ процесот на собранието секој чекор од патот. Држач за Вретено од 300-500 W : Надградете го вашиот 3018-ПРО со помоќен мотор од 300-500 W со овој држач за вретено од 52мм. Во споредба со оригиналниот држач за вретено, на неговиот врв има Ротирачко копче Z-оска. Можете рачно да ја прилагодите висината На З-оската без напојување. Стабилни и Сигурни Перформанси : може цврсто да го држи моторот за да ја зголеми стабилноста и да ја намали бучавата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата